مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

محلول در آب سويا Isoflavone

محلول در آب سويا Isoflavone

نام محصول: Powdered Soybean ExtractBotanical منبع: گلیسین حداکثر (L.) MerrUsed بخش: مشخصات ذرت سویا: اسید فسفولیون سس 10٪ -95٪ (HPLC)

چت کن
Products Details

شرح

ایزوفلاونهای سویا از سویا استخراج میشوند و ساختار مولکولی آنها بسیار شبیه استروژن است که توسط بدن خود ترشح می شود، بنابراین فیتواستروژن های طبیعی نامیده می شود. این بیماری در بهبود علائم یائسگی، پوکی استخوان و پیری پوست ناشی از استروژن کافی در زنان اثر خوبی دارد. این می تواند برای مدت طولانی بدون هیچ گونه عوارض جانبی گرفته شود. ایزوفلاونهای سویا دارای مقررات دو طرفه ویژه هستند. هنگامی که استروژن انسان کافی نیست، در زمان فعال سازی و مکمل نقش مهمی دارد. هنگامی که استروژن بیش از حد است، آن را به عنوان یک آنتاگونیست عمل می کند برای جلوگیری از انباشت و بیش از حد، و استروژن در کاربر. همیشه متعادل است از آنجا که نقش بسیار مهمی در سلامت انسان دارد، در سال های اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده است. به عنوان یک غذا، محصول مراقبت های بهداشتی و مواد اولیه دارویی، ایزوفلاون سویا می تواند به داروهای مختلف ضد سرطان و محصولات مراقبت های بهداشتی تبدیل شود.


اثر

قبل و بعد از یائسگی، به علت اختلال تخمدان، میزان استروژن در بدن کاهش می یابد و تنظیم عملکرد ارگان ها و بافت های مختلف را ناسازگار می کند و تعدادی از بیماری ها ظاهر می شود و مکمل استروژن می تواند به هدف جلوگیری از آن برسد. و درمان چنین بیماری هایی. عملکرد یائسگی زنان: چشمک زدن، عرق کردن، لرز، تنگی قفسه سینه، تپش قلب، تنگی نفس، سرگیجه، نوسانات فشار خون و غیره. بی ثباتی عاطفی، تحریک پذیری، تحریک پذیری یا افسردگی، نگرانی، بی خوابی، از دست دادن حافظه، عدم تفکر داوری کلی کاهش می یابد.

بهبود پوکی استخوان

پوکی استخوان به کاهش بافت استخوانی اشاره می کند که باعث می شود استخوان ها شکننده و شکننده باشند و مستعد شکستگی باشند. عادی در زنان یائسه و مردان مسن (به علت تغییرات هورمونی یا کافی کلسیم و ویتامین D). شایع پوکی استخوان در زنان میانسال و سالم بسیار بالاتر از مردان است. دلیل اصلی این است که کاهش میزان استروژن پس از کاهش عملکرد تخمدان، متابولیسم استخوان منفی متعادل است و توده استخوانی کاهش می یابد. ایزوفلاون ها به گیرنده های استروژن بر روی سلول های استخوانی، کاهش میزان استخوان، جذب کلسیم بدن و افزایش تراکم استخوان، پیوند می دهد.

پیشگیری از سرطان پستان

استفاده طولانی مدت از استروژن به تنهایی می تواند بروز سرطان پستان و سرطان آندومتر 5 تا 7 بار افزایش یابد. ایزوفلاونهای سویا به ساختارهای مشابه به استروژن ها شباهت دارند، بنابراین آنها را به گیرنده های زن در سطح سلول متصل می کنند و دیگر مکانیزم های ضد سرطان را فعال می کنند، و خطر ابتلا به سرطان آندومتر و سرطان پستان را در زنان به دلیل سطح بالای استروژن کاهش می دهد.

پیشگیری از زوال عقل

بیماری آلزایمر در حال حاضر شایع ترین نوع زوال عقل است و زنان بیشتر رنج می برند. مطالعات نشان داده اند که مغز انسان نیز یک بافت هدف برای عمل استروژن است. سیناپتوزوم هیپوکامپ با عملکرد حافظه در مغز حاوی گیرنده های استروژن است. جامعه پزشکی تایید کرده است که سطوح استروژن نزدیک به زوال عقل بالقوه است. فلاونوئیدها و استروژن واقعی برای مغز مفید هستند.

اثرات استروژنی ایزوفلاوون سویا باعث می شود که پوست زن صاف، ظریف، نرم، الاستیک و جوان باشد. زنان با افزودن استروژن، بافت چربی را در پستان فعال می کنند، به طوری که چربی آزاد به پستان هدایت می شود، در نتیجه به اثر افزایش پستان کمک می کند. مطالعات نشان داده اند که زنان مدرن شروع اولیه یائسگی دارند. مکمل طولانی مدت ایزوفلاون های سویا می تواند سطوح طبیعی استروژن بدن را حفظ کند، تاخیر یائسگی و تاخیر در پیری را حفظ کند.

بهبود ناراحتی قاعدگی

ناراحتی قاعدگی به طور کلی با عدم تعادل ترشح استروژن همراه است. مکمل طولانی مدت ایزوفلاون های سویا می تواند سطح طبیعی استروژن را در بدن حفظ کند و به هدف بهبود ناراحتی قاعدگی برسد.

بهبود کیفیت زندگی

عمل استروژن مشابه ایزوفلاونهای سویا، بلوغ سلول های اپیتلیال واژن زنان را افزایش می دهد و انعطاف پذیری عضلات واژن را بهبود می بخشد تا کیفیت زندگی جنسی را بهبود بخشد.

Hot Tags: ایزوفلاون سویا محلول در آب، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو
پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه