مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

پودر عصاره مروارید زیر برگ

پودر عصاره مروارید زیر برگ

نام محصول: عصاره مروارید Underleaf مورد استفاده: برگ استخراج نوع: عصاره استخراج حلال نسبت: 10: 1

چت کن
Products Details

شرح

مروارید حاوی 19 نوع اسید آمینه، تقریبا 20 نوع مواد معدنی و پروتئین مروارید غنی از فعالیت بیولوژیک و پروتئین غنی از پروتئین مروارید و تعداد زیادی از عناصر کمیاب است که می تواند فعالیت فاکتور ضد پیری SOD و امولسیون اسید آمینه GSH- PX از بین بردن، پاک کردن گرما و سم زدایی، کبد تسکین دهنده و محافظت از کبد، تنظیم شکم، تکمیل کلسیم، تکمیل عناصر کمیاب، و به تاخیر انداختن پیری پوست، کراتینه، آکنه، ضد چین و چروک، افزایش درخشندگی پوست و کشش؛ تنظیم سوخت و ساز بدن با تنظیم ترشح بدن انسان و افزایش ایمنی بدن و سایر توابع.


محتویات اصلی

پروتئین (18 اسیدهای آمینه را می توان پس از هیدرولیز بدست آورد، که 7 مورد آن اسیدهای ضروری است)، کربنات کلسیم با ساختار آراگونیت، بیش از 20 عنصر رقیق و ویتامین B

تحقیقات دارویی مدرن، مولکول های اصلی پودر مروارید عبارتند از کربنات کلسیم، تائورین، عناصر کمیاب مورد نیاز بدن انسان و حاوی اسیدهای آمینه مورد نیاز بدن انسان (گلیسین، متیونین، آلانین، لوسین، گلوتامیک اسید و غیره)، نقش آن به شرح زیر است:

تائورین: این می تواند به طور موثر تنظیم سیستم عصبی مرکزی و غدد درون ریز بدن انسان، و کمک به خواب و خواب.

گلیسین و متیونین: به طور جامع و دائمی برای بهبود بافت پوست کمک می کند. این اثرات اکیموز، حذف آکنه، زیبایی تاخیر در پیری، بهبود ترشح انسانی، ترویج متابولیسم و افزایش آمادگی جسمانی است.

علاوه بر اثرات فوق، پودر مروارید نیز اثر آرام بخش اعصاب، پاک کردن سم زدایی، کاهش التهاب و کاهش درد است. این درمان نوراستفنی، زخم دوازدهه، عفونت آسان بیماری های دستگاه تنفسی فوقانی، سگ های بچه دار، بیدار شدن از خواب و عرق، و آکنه بلند، گلودرد و سایر علائم درمانی هستند.


اثر

پودر مروارید، شیرین، شور، سرما؛ قلب، کبد. کبد را از بین ببرید و چشمها را پاک کنید سم زدایی عضلات. تشنج های اصلی؛ بی خوابی ناراحت تشنج صرع؛ مانع سرخ چشم؛ زخم های دهان؛ زخم های دهان؛ زخم ها برای مدت طولانی نزدیک نیستند

1. ایمنی را افزایش دهید

پودر مروارید حاوی 18 نوع اسید آمینه مانند لوسین، متیونین و آلانین است. اسید آمینه برای رشد و بلوغ بافت لنفاوی لنفوئید ضروری است و تأثیر قابل توجهی بر میزان سنتز پروتئین داخل سلولی و نوع پروتئین مصنوعی دارد. پایبندی طولانی مدت به پودر مروارید دهانی می تواند به طور موثر فعالیت لنفوسیت های T و B در سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشد، در نتیجه افزایش ایمنی و مقاومت به بیماری.

2. مکمل کلسیم

مطالعات تغذیه ای مدرن نشان داده است که مقدار کلسیم که انسان های مدرن هر روز به آن نیاز دارند، به طور جدی با مقدار کالری که در واقع مصرف می شود، در مقایسه با آن نیست. به عنوان یک نوع جدید از مکمل کلسیم، پودر مروارید به طور فزاینده مورد علاقه و ارزش مشتریان است، و به عنوان "مروارید کلسیم" شناخته شده است.

اول، مقدار کلسیم بالا است و پودر مروارید حاوی 90-92٪ کلسیم فعال است، در حالی که مقدار کلسیم خالص به 38-40٪ می رسد.

ثانیا، کلسیم دارای میزان هضم و جذب بالا است. در حال حاضر، مکمل های کلسیم در بازار به کلسیم آلی و کلسیم معدنی طبقه بندی می شوند. میزان جذب بین 25-32٪، کلسیم گلوکونات 27٪ و سیترات کلسیم 30٪ است. میزان جذب پودر مروارید معمولی 29 درصد است و میزان جذب پودر مروارید نانو درجه بالاتر است.

3. تاخیر در پیری

سه نوع عناصر کمیاب مانند منگنز، مس و روی موجود در پودر مروارید جزء SOD هستند. سطح پوشش داده شده با پودر مروارید می تواند فعالیت سوپراکسید دیسموتاز (SOD) را در پوست انسان تحریک کند، سنتز ملانین را مهار و سفید پوست را حفظ کند. . علاوه بر این، از آنجا که SOD اثر رادیکال های آزاد را از بین می برد، استفاده از پودر مروارید برای پوشاندن سطح می تواند از پیری پوست و چین و چروک جلوگیری کند.

Hot Tags: پودر عصاره مروارید زیر زمینی، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو
پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه