مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

عصاره گل مریم

عصاره گل مریم

عصاره گل مریم

چت کن
Products Details

مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود است یکی چین پیشرو مریم گلی عصاره مجهز به کارخانه های حرفه ای و خوش آمدید به عمده فروشی ارزان tanshinone دوم، عصاره دن شن، 5% اسید salvianic تولید کنندگان پودر عصاره ریشه مریم گلی، از ما.

عصاره گل مریم

نام محصول: عصاره گل مریم
نام لاتین: Perilla Frutescens (L.) Brltt.، مریم گلی sclarea
قسمت مورد استفاده: گل، ساقه و برگ
مشخصات: 98% Sclareolide/Sclareol
نسبت: 4:1 ~ 20:1; پودر راست
ظاهر: خاموش سفید به پودر کریستال سفید
روش تست: تی ال سی
CAS #: 564-20-5
فرمول مولکولی: C16H26O2
وزن مولکولی: 250.38
نقطه ذوب: 120 ~ 124ºC8

تابع اصلی و مزایای عصاره گل مریم
1, Sclareolide عمدتا برای جایگزین های طبیعی به ambergris مصنوعی استفاده می شود، حجم کوچک نیز در رایحه استفاده می شود.
2, Sclareolide طعم خوب تنباکو افزایش عوامل طعم دهنده است. در سیگار مخلوط شما سرپوش می تواند بوی تنباکو خام برای بهبود و ارتقای کیفیت طعم با توجه به ویژگی های عطر دلپذیر از توتون و تنباکو سیگار را بیشتر آرام، الکل اسفنج ورودی، رشد موثر هنگ عامل همراه است.
3 Sclareolide برای افزایش و بهبود حس غذا آن را به طور گسترده ای در صنایع غذایی استفاده شده است. موجود در غذاهای حاوی نشاسته به عنوان عامل همراه بوی غذا اثر درصنعت قهوه با اضافه کردن مقدار کمی از Sclareolide افزایش، شما می توانید افزایش تلخ قهوه، قهوه، طراوت اثر بهبود طیف وسیعی از برنامه های کاربردی.
زمانی که کاهش چربی بدن Sclareolide بهبود کیفیت بدن کمک می توانید 4 در غياب تحريك قلبي عروقي مورد از دست دادن وزن، آن را به طور گسترده ای برای محصولات کاهش وزن استفاده شده است. کشورهای آمریکا، ژاپن و اروپا از طریق صدور گواهینامه Sclareolide سالم به از دست دادن وزن مکمل های غذایی است.

استفاده از عصاره گل مریم
1. کاربردی در زمینه های دارویی، مریم گلی miltiorrhiza عصاره عمدتا به عنوان مواد اولیه برای پاکسازی حرارت، ضد التهاب، detumescence و غيره استفاده می شود;
2. کاربردی در صنعت بهداشت و درمان، مریم گلی miltiorrhiza عصاره عمدتا استفاده می شود مواد اولیه از محصول; برای بهره گیری معده، افزایش انرژی و تقویت ایمنی است.


Hot Tags: مریم گلی عصاره tanshinone دوم، عصاره دن شن، 5% اسید salvianic یک گل مریم ریشه عصاره پودر, چین, تولید کنندگان, کارخانه, عمده فروشی, ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو
پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه