مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

عصاره Rangoon Creeper 10: 1

عصاره Rangoon Creeper 10: 1

Apex Biotech Ltd یکی از پیشروترین تولید کنندگان عصاره خاردار چین است که با کارخانه های حرفه ای مجهز شده است، به عصاره خزنده Rangoon Wholesale، اسید کیسکوالیک، عصاره میوه خاردار Rangoon، Fructus quisqualis pe، عصاره خاردار Rangoon 10: 1 از ما خوش آمدید. مختصر...

چت کن
Products Details

شرح

رنجون ریزه کاری یک چوب چوبی است که می تواند به 2.5 تا 8 متر برسد. برگ های بیضوی با پایین و پایین گرد شده است. آنها از 7 سانتي متر به 15 سانتيمتر رشد مي كنند و در انتها مرتب شده اند. گل های آروماتیک و لوله ای، رنگی از سفید تا صورتی تا قرمز هستند. میوه های 30 تا 35 میلی متر طول بیضی شکل با پنج بال برجسته دارند. هنگامی که رسیده است، میوه ها مانند بادام طعم می دهند.


عمل فارماکولوژیک

1. اثر ضد انگلی

2. اقدام ضد قارچی

Trichophyton rubrum، Trichophyton concentric، باکتری تازه Xulan، جوانه زنگ زده، sphaerocysts، اپیدرمیدیس رحم، اپیدرمیدیس قرمز، ستاره نوکاردیا چنین قارچ پوستی دارای درجه های مختلف مهار است.

3. نقش سیستم تنفسی

اسید بنچنریک موجود در عصاره گنتمن دارای اثر ضدتشنج و دفع ادراری است. سوکسینات سدیم می تواند برای آسم آلرژیک، برونشیت آسم، و غیر مناسب برای مصرف افدرین و آمینوفیلین استفاده شود


کاربرد

1. برای tsutsugamushi، tsutsugamushi. این محصول دارو برای خلط خلط است، مخصوصا برای کودکان با اطفال مناسب است. برای کسانی که نور هستند، می توان آنها را با یک جویدن یا یک لباس نهایی عطر کرد؛ برای کسانی که دارای گندم تلخ و مهره بتل هستند، همان را می توان برای یک نجیب زاده استفاده کرد؛ به عنوان مثال، درد شکمی، لب های آبی و بنفش است که می تواند به همان شیوه ای مانند رباب، فلفل و قرص لی استفاده شود. درمان بیماری سزارگاموشی، لباس های جویدن سرخ شده بیشتر؛ یا سرویس انتقال پودر پودر؛ یا با مهره بتل، 100 عدد معادل آن.

2. برای نگهداری در کودکان، رکود مواد غذایی شیر، ژنگ جیان عضله زرد صورت، شکم شکم گنبد. می توان با چوب، مالت، معادل berberine، مانند قرص های چربی استفاده می شود؛ اگر اسهال کمبود طحال، به علاوه Codonopsis، Atractylodes، معادل طلا مرغ.

علاوه بر این، نجیب زاده کک را به پایان موضوع می کشد، می تواند زخم های سر را به مدت طولانی درمان کند؛ دهان جوش، می تواند درد دندان حشرات را درمان کند.

Hot Tags: عصاره خاردار rangoon 10: 1، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو
پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه