مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

عصاره گیاه چیست؟

Source:http://www.cospcn.com | Updated: Nov 21, 2015

هدف از اوج تولید ingredents گیاهی عصاره و پودر گیاه گیاهی متخصص در شیر خار Extract(Silymarin80%and Silybin90%) نیز آب محلول silymarin40%. زنجبیل ریشه عصاره (Gingerol) Rhodiola روزهآ Extract(Rosavin3%) سویا عصاره لوبیا، و غیره. در همین حال می ما سفارشی عصاره براساس درخواست های ویژه خود را ارائه. اطمینان از اوج تمام محصولات با کیفیت خوب و قیمت رقابتی.

عصاره اشاره به استفاده از حلال مناسب و یا روش از گیاه (گیاه بخشی و یا کل) به عنوان مواد خام استخراج یا تولید و فرآوری مواد است که می تواند به بهبود سلامت یا مقاصد دیگر مورد استفاده قرار گیرد.
صنعت عصاره گیاه در 10 سال گذشته توسعه داده شده است، رئیس در مواد شیمیایی دارویی، خوب، در بخش کشاورزی بین لبه صنعت. تعریف آن به شرح زیر اعلام شده است:

عصاره گیاهان به عنوان مواد اولیه دارویی با توجه به نیاز به استفاده از عصاره محصول نهایی پس از استخراج فیزیکی و شیمیایی و جداسازی به دست آوردن و غلظت گیاهان در یک یا انواع مواد تشکیل دهنده فعال بدون تغییر ساختار مواد تشکیل دهنده فعال آن و تشکیل محصول بر است. در حال حاضر، عصاره های گیاهی در مفهوم محصول است بسیار وسیع است. مطابق با مواد گیاهی استخراج شده است متفاوت است، شکل گیری گلیکوزیدهای اسيد پلی پلی ساکاریدهای terpenes فلاونوئیدها آلکالوئیدها و دیگر روغن های گیاهی عصاره, پودر, لنز, و غیره.; با توجه به شخصیت های مختلف محصول نهایی می توان به تقسیم.

عصاره های گیاهی چینی به طور کلی فرآورده های میانی، در حال حاضر طیف بسیار گسترده ای استفاده می کند عمدتا برای مواد مخدر، بهداشت مواد غذایی، تنباکو، آرایشی و بهداشتی, مواد اولیه یا لوازم جانبی، و غیره. انواع گیاهان برای استخراج مواد خام است نیز بسیار به گونه های گیاه استخراج صنعتی در بیش از 300 نوع.

در تاریخ تمدن انسان بیشتر از زمان حدود 200 سال پیش شناخته شده انسان وابسته به داروهای سنتی (از جمله گیاه شناختی) مبارزه با بیماری بیش از 90% بوده است. عمده تمدن کهن و درجه تمدن کشور خود سیستم ملی مراقبت های پزشکی به خصوص چین جامع ترین طب چینی سیستم، بزرگترین دستاورد تقریبا است. این می گفت که سیستم طب چینی در چین بیان بالاترین علم پزشکی کهن است.

پیشرفت علم و تکنولوژی، ایجاد داروهای شیمیایی و داروهای جدید بیولوژیک. پس از جنگ جهانی دوم، تمام داروخانه ها، فن آوری، فن به تکنیک های حرفه ای مدیریت به دست آورده اند پیشرفت قابل توجهی. در همان زمان دراز مدت رکود نسبی از گیاهی با پیشرفت در تکنولوژی و مدیریت توسعه جدید برای به دست آوردن است. تا کنون آماده سازی گیاهی سه مرحله از توسعه شده است. مرحله اول قرمز سنتی قرص, کرم, پراکنده. مرحله دوم روش روش استخراج با الکل یا الکل و آب آب مبتنی بر تکنولوژی پردازش خام و تکنولوژی مدرن صنعتی تهیه داروهای اختصاصی چینی ساخته شده است. مرحله سوم برنامه مدرن گیاه شناختی برای جدایی مدرن و تکنیک های تشخیص كمي و تصفیه شده است. گیاه شناختی در سه مرحله، اما آنها به منظور تولید شده اند، که مرحله بعد جایگزین و یا لغو مرحله قبلی را معنا. داروهاي شيميايي لغو می تواند به عنوان داروهای شیمیایی نمی تواند لغو شد داروهای طبیعی, داروهای بیولوژیکی است. اما بعد از سطح بیش از سطح قبلی منعکس شده و یا استفاده از تکنولوژی مدرن.

عصاره های گیاهی و گیاه شناختی در مفهوم مفهوم متقابل یکدیگر را با یکدیگر قسمت برش. مدرن طب گیاهی عصاره خام اصلی است و عصاره اجزای گیاهی مدرن - اساس، تا حد زیادی; و برخی از موارد از عصاره های گیاهی به طور مستقیم به عنوان دارویی بودند. در در سراسر جهان، بدون تعریف یکنواخت گیاه پزشکی وجود دارد. اما تولید کنندگان عصاره گیاه به طب گیاهی شناخته شده به عنوان یک داروی طبیعی عادت کرده اند. طب طبیعی اشاره به همه چیز از طبیعت برای درمان بیماری های بدون داروهای شیمیایی درمان طب سنتی چینی، طب گیاهی باید آن مناطق داشته است.

طب گیاهی مدرن اشاره به آلمان در درمان از عصاره های گیاهی انتخاب شده هر دو عصاره گیاهی به عنوان یک کل نیز می توانید بخشی از عصاره معمولا مرکب از مواد شیمیایی. آلمان از سال 1976 به داروهای گیاهی. این تعریف شورای گیاهشناسی آمریکا استفاده شده است.

EC-تعریف محصولات گیاهی هستند که نه فقط در تک دارویی گیاه ممکن است انواع گیاهی سازگاری (محصولات پزشکی گیاهی) حاوی مواد تشکیل دهنده فعال گیاهان خاص و یا عصاره های گیاهی, گیاهان گیاهی شده در پزشکی هدف مصرفی استفاده می شود. داروهای گیاهی و محصولات آن محسوب می شود یک عنصر فعال و یا مواد تشکیل دهنده اثر درمانی بسیار روشن از محصولات دارویی ندارد. نشاسته به عصاره پودر، رنگ، روغن و یا مایع فشار کارخانه نورد آب گیاه تولید و تصفیه یا غلظت ترکیبات منفرد و یا مخلوط جدا شده از plantsFeature مقالات پردازش فرو خواهد شد که دیگر دیده می شود به عنوان یک داروی گیاهی به عنوان داروهای شیمیایی مانند آتروپین دیده می شود.

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه