مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

مکمل Tribulus Terrestris عصاره مطالعات

Source: | Updated: Aug 29, 2016

Tribulus terresstris عصاره میوه های رسیده در بهار با خار و ناخالصی برداشته، خشک شده و در نهایت استخراج شده جمع آوری شده.

شامل مواد تشکیل دهنده فعال: ساپونین، روغن semidrying پراکسيداز گلیکوزید رزین پروتئین ها و ماده معدنی.

چه مشخصات ما است: ساپونین، 40% - 90% اشعه ماوراء بنفش.

معرفیTribulus Terrestris

Tribulus Terrestris شاخ و برگ گیاهان رشد کرده در چيان آفريقا، هند و بخش هایی از اروپای شرقی و توانایی خود را برای افزایش تولید تستوسترون استفاده شده است. گزارش های مختلف در مورد میزان تستوسترون ارتفاع 30 تا 50 درصد داده می شود. استفاده از ظهور آن در آمریکای شمالی است متمرکز بر تقویت عضلانی و عملکرد ورزشی و مسائل جنسی پزشکی اختلال نعوظ و میل جنسی کاهش می یابد.

کمک می کند تا به womenand #39; s کم میل جنسی

در مطالعه توسط تهران، آنها محاکمه toassess ایمنی و اثر بخشی خارخاسک، در زنان با hypoactive جنسی مورد نظر اختلال در زنان بارور years.67 خود با دلزدگی جنسی تصادفي به Tribulus terrestris عصاره (7.5 میلی گرم در روز) یا پلاسبو برای 4 هفته طراحی. میل انگیختگی روانکاری ارگاسم رضایت و درد و پس از 4 هفته پس از پایان درمان با استفاده از زن جنسی عملکرد شاخص (FSFI) اندازه گيري شد. در پایان هفته چهارم در گروه terrestris Tribulus بهبود قابل توجهی در خود FSFI کل تمایل انگیختگی روانکاری و satisfactionI را تجربه کرده بودند. فراواني عوارض در دو گروه مشابه بود.

نمی موثر در مردان مبتلا به اختلال نعوظ

Tribulus terrestris در مقابل پلاسبو در درمان اختلال در نعوظ: تصادفی آینده نگر، مطالعه دو سو کور. Actas Urol بخصوص 2014 ممکن است. این مطالعه انجام شده در اسپانیا انتخاب مردان سالم سی ه rthe سن 40 با اختلال در نعوظ. بيماران به دو گروه پانزده نفر تقسيم شدند. گروه مطالعه دریافت 800 میلی گرم خوراکی خارخاسک تقسیم به دو دوز در روز برای سی روز و گروه کنترل دارونما در همان راه. در دوز و فاصله مطالعه خارخاسک، موثرتر از پلاسبو در بهبود علائم نعوظ اختلال عملکرد یا سرمی تستوسترون کل بود.

نظر ما: دوز در این مطالعه 800 میلی گرم است، سخنى است که آیا این عصاره بود. دوز در دادگاه در زنان ذکر شده در بالا چند گرم در روز استفاده می شود.

بسته بندی درونی: دو لایه کیسه های پلاستیکی.
درام بیرونی: نقاشی از بسته بندی
ابعاد: 350 x 530 mm
N.W.: 25kgs
G.W.: 28kgs

اوج است manufacuture ازTribulus Terrestris عصاره، خروجی ماهانه 5 تن است. خوش آمدید به ما برای مشاورهTribulus Terrestris عصاره/Tribulus Terrestrisساپونین،.


خرید Tribulus Terrestris عصاره

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه