مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

گل Albiflora Root(Peony) عصاره را استفاده بالینی

Source:http://www.webmd.com/ | Updated: Sep 12, 2016

عصاره ریشه گل صد تومانی

تاریخچه

ریشه گل صد تومانی عمده گیاه دارویی چینی است که برای هزاران سال مورد استفاده قرار گرفته است. ریشه گل صد تومانی در Materia Medica از طب سنتی چینی در سلسله هان (سال 206 قبل از میلاد به 220 میلادی) شرح داده شد. گل صد تومانی نیز در بیش از 30 فرمول در متن کلاسیک طب چینی اوایل Lun هان شانگ (اختلالات Discussion of Cold-Induced) ذکر شده و نیز در pharmacopoeias چین و ژاپن ذکر شده است. این یکی از مواد مورد استفاده در درمان بیماری های کبدی است. جزء فعال و اصلی ریشه گل صد تومانی آلکالوئیدهای glucosides پلی ساکاریدهای ساپونین، اسیدهای آلی و مواد معدنی هستند.

تعداد Glucosides گل صد تومانی (TGP) / Paeoniflorin

در اواسط دهه ی محققان توسعه فرایند استخراج از یک ترکیب استاندارد شامل مادر مینی 40 درصدpaeoniflorin، ماده فعال اصلی در گل صد تومانی. این عصاره استاندارد کل Glucosides از گل صد تومانی (TGP)، به نام موضوع تحقیقات گسترده در چین بیش از 20 سال بوده است. تعدادی از مطالعات بالینی که TGP دارای اثرات ضد التهابی و ایمنی مدولاسیون هر دو را پیدا کرده اند.

به طور کلی، ظاهر پودر عصاره استاندارد است،Paeoniflorin8 %-95_%.

گل صد تومانی یک گیاه است. ریشه و کمتر معمولا گل و دانه برای پزشکی استفاده می شود.

با استفاده از زیر:

چین و چروک پوست. گل صد تومانی paeoniflorin نام شیمیایی است. تحقیقات اولیه نشان می دهد که استفاده از محصول آرایشی خاص شامل 0.5% paeoniflorin برای 8 هفته صورت کاهش چین و چروک ممکن است.

گرفتگی های عضلانی. تحقیقات اولیه نشان می دهد که مصرف ترکیبی خاص از گل صد تومانی و شیرین بیان (Shakuyaku-kanzoh-به) گرفتگی عضلات در افراد مبتلا به سيروز كبدي و در افراد تحت درمان با همودياليز سهولت ممکن است.

آرتريت روماتوئيد (RA). تحقیقات اولیه نشان می دهد که مصرف محصول شامل گل صد تومانی همراه با متوترکسات دارو برای 3 ماه آزمون نشانگر از تورم در افراد مبتلا به RA بهتر از متوترکسات به تنهایی مصرف را کاهش ممکن است. با این حال، مصرف این محصول گل صد تومانی با متوترکسات برای بهبود علائم ره بهتر از متوترکسات به تنهایی ظاهر نشوند.

نقرس.

آرتروز.

مشکلات تنفس.

سرفه.

بیماری های پوست.

هموروئید.

مشکل قلب.

ناراحتی معده.

اسپاسم.

مشکلات عصبی.

سردرد ميگرني.

سندرم خستگی مزمن (CFS).

شرایط دیگر.

بیشتر شواهد لازم در میزان اثربخشی گل صد تومانی برای این کاربردها است.

گل صد تومانی احتمالا امن استفاده دهان کوتاه مدت است. گل صد تومانی با خیال راحت برای 4 هفته استفاده شده است. آن می تواند معده ناراحت شود. آید تماس با پوست افراد حساس به آن بثورات می تواند.

آزمایش های بالینی انسان

انسان آزمایش های بالینی در چین حمایت از مزایای درمانی عصاره گل صد تومانی برای آرتریت روماتوئید. در یک مطالعه، 120 بيمار مبتلا به آرتريت روماتوئيد دریافت یا عصاره گل صد تومانی استاندارد (TGP) یا متوتروکسات (MTX) درمان تاسیس ره است که به عنوان کنترل استفاده شد. پس از چهار هفته درمان TGP و MTX به همان اندازه موثر داشت.

این نتایج در مطالعه دوم استخراج شامل بيماران آرتريت روماتوئيد 263 دوز استاندارد TGP گل صد تومانی داده می شود تکرار می شد. در اين مطالعه بيماران 142 دوباره MTX به عنوان کنترل داده شد. پس از چهار هفته 77 درصد از بیمارانی که عصاره گل صد تومانی گزارش بهبود علائم – شکل دوباره توسط گروه کنترل متوترکسات همسان. یکی از تفاوت های است که در این مطالعه دوم سطح بود که عصاره گل صد تومانی به حال اثر عادی در عملکرد سیستم ایمنی بدن است. علاوه بر این, بیمارانی که گل صد تومانی استخراج گزارش پیشرفت های قابل توجه در هر دو کیفیت زندگی و افزایش قدرت بدنی. این بهبود توسط بیمارانی که MTX گزارش شده است.

Andamp اقدامات احتیاطی ویژه; هشدار:

بارداری و شیردهی: گل صد تومانی احتمالا ناامن است که دهان در دوران بارداری گرفته است. برخی تحقیقات توسعه گل صد تومانی که می تواند باعث انقباضات رحم را نشان می دهد. با این حال، تحقیقات دیگر نشان می دهد ترکیبی از گل صد تومانی و همچنین ممکن است امن نباشد. تا بیشتر شناخته شده است، اگر شما حامله هستید از گل صد تومانی استفاده نکنید. اگر شما شیردهی و نیز جلوگیری از گل صد تومانی. به اندازه کافی شناخته شده مورد ایمنی با استفاده از گل صد تومانی اگر پرستاری است.

اختلالات خونریزی: چون گل صد تومانی کند ممکن است لخته شدن خون نگرانی که آن را ممکن است افزایش خطر خونریزی در افراد با اختلالات خونریزی وجود دارد. استفاده نکنید که اگر شما یک اختلال خونریزی.

جراحی: بنابراین نگرانی که آن می تواند به افزایش احتمال خونریزی حین و بعد از عمل جراحی وجود دارد گل صد تومانی لخته شدن خون کم سرعت ممکن است. توقف گل صد تومانی با استفاده از حداقل 2 هفته قبل از عمل جراحی برنامه ریزی شده.

تعاملات

داروهایی که به سرعت لخته شدن خون (انعقاد / مواد مخدر Antiplatelet) تعامل با گل صد تومانی

گل صد تومانی آهسته ممکن است لخته شدن خون است. گل صد تومانی همراه با داروهای است که همچنین سرعت لخته شدن خون مصرف ممکن است شانس کبودی و خونریزی را افزایش دهد.

برخی از داروها که سرعت لخته شدن خون شامل آسپرین كلوپيدوگرل (Plavix) ديكلوفناك (Voltaren، Cataflam، دیگران)، ایبوپروفن (ادویل, امور, دیگران)، ناپروکسن (Anaprox، Naprosyn، دیگران)، dalteparin (Fragmin)، اثر انوكساپارين (Lovenox)، هپارین و وارفارین (کامدین) و دیگران.

فنی توئین (دیلانتین،) تعامل با گل صد تومانی

ریشه گل صد تومانی قادر به کاهش میزان فنی توئین در بدن ممکن است. گرفتن ریشه گل صد تومانی همراه با فنی توئین (دیلانتین،) ممکن است اثر فنی توئین (دیلانتین،) را کاهش و افزایش ریسک تشنج.

دوز گل صد تومانی

دوز مناسب گل صد تومانی بستگی به عوامل مختلفی از جمله userand #39; s سن، سلامت و چند سایر شرایط. در این زمان وجود ندارد اطلاعات علمی کافی برای تعیین محدوده مناسب دوز گل صد تومانی. به خاطر داشته باشید که محصولات طبیعی همیشه لزوما امن هستند و دوز را می توان مهم باشید. حتما به دستور مربوطه بر روی برچسب محصول و مشورت پزشک و داروساز خود یا دیگر بهداشت حرفه ای قبل از استفاده از.


مراجع:http://www.webmd.com/vitamins-supplements/ingredientmono-32-PEONY.aspx?activeIngredientId=32andamp;activeIngredientName=PEONY

http://nutritionreview.org/2013/04/unique-chinese-extract-relieves-symptoms-rheumatoid-arthritis/از کجا خرید گل صد تومانی عصاره ریشه

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه