مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

عامل ضد میکروبی طبیعی قادر به مهار بيوفيلم باکتری بر روی سطح پلیمر--اسید اوسنیک

Source:http://aac.asm.org/ | Updated: Jul 11, 2016

اسید اوسنیک انواع مواد شیمیایی استخراج شده از usnea، انواع گلسنگ همچنین شناخته شده به عنوان پیر مرد ریش به دلیل شباهت آن به موهای صورت انسان است. آن را با استخراج از گیاه زرد و در ظاهر کریستالی است. مخلوط با آب، با این حال، آن رنگ زرد آن از دست می دهد و بی رنگ می باشد.


اسید اوسنیک به نمایشگاه دارای خواص ضد باکتریایی شناخته شده است. در ایالات متحده اوسنیک اسید (به عنوان پودر یا پماد) مورد استفاده برای درمان عفونت های پوست درجه اول و موثر در درمان سل باکتری و همچنین دیگر قارچ نشان داده شده است. خالص اوسنیک اسید نیز در بسیاری از انواع کرم، خمیر دندان، اسپری و کرم های ضدآفتاب های محافظ و نگهدارنده استفاده می شود. خارج، این شرایط مانند پای ورزشکار و عفونت قارچی درمان استفاده شده است. این است که در انسان و دامهای استفاده می شود.


اسید اوسنیک چقدر باید من را?

مقدار اسید اوسنیک گرفته شود بستگی به شرایط درمان می شود. دوز معمول داخلی بین 30 و 60 قطره تنتور اسید اوسنیک که سه تا چهار بار در روز تحویل داده است. دوز های بزرگتر را می توان استفاده کرد اگر اسید اوسنیک به پوست اعمال می شود.


برخی از منابع خوب اسید اوسنیک چیست؟ فرم چه در دسترس هستند?

منبع اصلی اسید اوسنیک usnea است. معمولا از قشر گیاه استخراج شده است. اسید اوسنیک به عنوان قرص، پودر، عصاره و شربت در دسترس است.


اگر من به اندازه کافی اسید اوسنیک می کنید چه اتفاق می افتد؟ اگر من بیش از حد را چه اتفاق می افتد؟ هر گونه عوارض جانبی من باید آگاه باشند وجود دارد؟

امکان ایجاد سطوح حداقل و حداکثر روزانه چون اسید اوسنیک ماده مغذی ضروری محسوب، شده است. با این حال، استفاده طولانی مدت از سطوح بالایی از اسید اوسنیک ممکن است باعث خستگی عضلانی و بی قراری. این شرایط استفاده قطع حل خواهد شد. برخی از افراد ممکن است حساس به usnea و توسعه سوزش پوست یا گلو. باز هم، این شرایط اگر یکی استفاده از اسید اوسنیک discontinues حل خواهد شد. حیوانات از شواهدی است که نشان می دهد که اسید اوسنیک ممکن است اثر سمی در کبد وجود دارد. به این ترتیب، آن باید استفاده با احتیاط شدید. مثل همیشه در صورت اطمینان به مشورت با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی با مجوز قبل از مصرف اسید اوسنیک یا هر دیگر درمان های گیاهی و یا مکمل غذایی.


مراجع

Francolini من، P نوریس، Piozzi و همکاران اوسنیک اسید A: عامل ضد میکروبی طبیعی است که قادر به مهار بيوفيلم باکتری بر روی سطح پلیمر. عوامل ضد میکروبی و شیمی درمانی نوامبر 2004; 48 (11): 4360 4365.

د هان و همکاران ناشی از اسید اوسنیک بر نکروز هپاتوسيت موش کشت: مهار عملکرد ميتوکندری و استرس اکسیداتیو. Biochem Pharmacol 2004؛ 67:439-51.

Hobbs C. Usnea: گیاهی آنتی بیوتیک. سانتا کروز، کالیفرنیا: Botanica پرس، 1990.

Okuyama E پتاسيم Umeyama Yamazaki متر، اسید اوسنیک و همکاران و diffractaic اسید به عنوان اجزای سازنده ضد درد و تب بر usnea diffracta. Planta پزشکی آوریل 1995; 61 (2): 113-5.

Rafanelli S Bacchilega R، Stanganelli و همکاران درماتیت تماسی از اسید اوسنیک در كلون هاي واژن من. درماتیت تماسی 1995; 33:271.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل: info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه