مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

توت سفید کمک می کند تا کنترل قند خون و مبارزه با دیابت

Source: | Updated: Aug 01, 2016

توت دعوا دیابت

آنتی اکسیدان، اثرات antiatherosclerotic توت است لذت بخش است، البته (و اینجا ما فرض که اثرات دیده در آزمایشگاه در حال ساخت و آزمایش های حیوانی را در واقعی انسان نیز دیده می شود)، اما بیشتر به داستان از آن وجود دارد. همانطور که ما اکنون می دانیم زیرا آنها حاوی ترکیبات شیمیایی است که سطح قند خون بالا (قند خون) پس از یک وعده غذایی غنی از کربوهیدرات سرکوب برگ توت طولانی در طب چینی برای پیشگیری و درمان دیابت، استفاده شده است.

کنترل سطح قند خون (گلوکز) مهم و حیاتی است. هنگامی که این سطوح به افزایش شدت، انجام پس از خوردن غذاهای با نمايه گليسمي بالا مانند سیب زمینی و یا شیرینی، پاسخ بدن با تولید انسولین بیشتر برای مقابله با بیش از حد. اما اگر این تقاضا بیشتر انسولین بیش از حد شدت رخ می دهد بیش از حد اغلب توانایی لوزالمعده به تولید انسولین کافی ممکن است اختلال و تلاش می کند آن را برای انجام کار خود را از تسهیل حمل و نقل قند از طریق دیواره های سلولی سلولهای ما ممکن مقاوم به انسولین. مقاومت به انسولین، یک بیماری خطرناک است که ژاپن به روسيه، منجر به ديابت شيرين نوع است. علت اصلی آن چاقی است. اگر شما چاق هستند، به طور کلی خطر ديابت بالا است. اگر نه (مگر اینکه شما اتفاق می افتد به استعداد ژنتیکی برای دیابت) کم است.

توت کنترل قند خون

گروه تحقیقات دیگری در ژاپن یافت که برگ توت سفید حاوی ترکیبات است که مانع این enzymes.3 روده در آزمایش با سالم است, آنها که خاص قند حاوی نیتروژن در برگ توت عصاره, ویژه یکی در بر داشت 1 deoxynojirimycin، شدت مهار متابوليسم روده disaccharides (به خصوص سوکروز)، در نتیجه محدود کردن مقدار monosaccharides که وارد گردش خون. آنها همچنین دریافتند که قبل از آنها تغذیه کربوهیدرات ها به میزان قابل توجهی افزایش طبیعی پس (پس از وعده غذایی) در سطح گلوکز خون سرکوب که موش با عصاره توت pretreating.

این اثر سودمند رخ داده است در صورت وابسته به دوز است. دوز بودند، با این حال، بسیار بزرگ: 0.1 – 0.5 g/kg از وزن بدن است که برای بشر (154-پوند) 70 كيلوگرم خواهد بود 7 – 35 g. (دوز پایین تر 0.02 g/kg مربوط به 1.4 g برای بشر است بی اثر است.) با این وجود، محققان پیشنهاد که عصاره توت ممکن است مفید در پیشگیری از دیابت انسان توسط سرکوب فعالیت های روده آلفا گلوکوزیداز.

توت غشاء سلول های خون را محافظت می کند.

محققان در بيماران غشاء گلبول علاقه مند بودند زیرا این ساختار ظریف است که شامل عمدتا از چربي (مواد چرب، از جمله کلسترول)، در معرض پراکسيداسيون روند مخرب آورده با بسیار واکنش پذیر در گونه های مولکولی معروف به رادیکال های آزاد است. چنین استرس اكسيداتيو به طور معمول از جبران وجود آنتی اکسیدان، اما سطح این ترکیبات حیاتی حراست به طور معمول کمتر از حد معمول در بیماران دیابتی ذکر شده در بالا هستند. نتیجه آسیب به غشای گلبول بيماران می تواند سلامت خود را در راه های مختلف سازش — همه بخشی از معضل دیابت در آن بیش از حد پراكسيداسيون و اثرات مخرب آن است ویژگی های مشخصه.

در حالی که گلی بن کلاميد بود که پراكسيداسيون توت کاهش قابل توجهی در غشاء گلبول بیمار معلوم شد. توت نیز مورد باعث کاهش در سطح پراکسید لیپید در بیماران خون پلاسما و ادرار به ارمغان آورد. نویسنده اظهار داشت:

در نتیجه مطالعه حاضر فراهم می کند داده های اولیه است که نشان می دهد که توت درمانی قادر به بهبود کنترل قند خون در بيماران مبتلا به ديابت نوع 2 است. کار ما نشان می دهد که سرم و گلبول های قرمز لیپیدهای غشاء از بيماران ديابتي مطلوب توسط توت درمانی قرار گرفتند.

راه حل آشکار است. با این حال، این واقعیت است که مکمل های تغذیه ای مانند توت است که می تواند کمک به ما در حالی که ما در تلاش برای یک سبک زندگی سالم به دنبال دفع دیابت وجود دارد خیلی واضح نیست.


  1. Doi K T کوجیما Makino M، کیمورا Y فوجیموتو مطالعات يعقوب در ترکیبات برگMorus آلباL.گاو نر داروسازی شیمی2001; 49 (2): 151-3.

  2. روش K T کوجیما فوجیموتو يعقوب توت عصاره برگ اصلاح اکسیداتیو خرگوش و لیپوپروتئین با چگالی کم انسان مهار.Biol داروسازی گاو نر2000; 23 (9): 1066-71.

  3. ج Miyahara م Miyazawa Satoh S، A Sakai اثر Mizusaki سيد Inhibitory مينرال، برگ استخراج در پس قند خون در موش صحرايي سالم.ج Nutr علمی Vitaminol2004 50; 161-4.

  4. Andallu B, Suryakantham V Srikanthi BL GK. ردی اثر توت)Morus شاخصL.) درمان در چربی غشای پلاسما و گلبول های قرمز در بيماران مبتلا به ديابت نوع 2.درمانگاه Chim Acta2001; 314:47-53.

  5. Vijayan K، ص Srivastava AK Awasthi. تحلیل فیلوژنتیک رابطه میان پنج توت(Morus)گونه با استفاده از نشانگرهای مولکولی است.ژنوم2004; 47:439-48.


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل: info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه