مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

برخی از فواید برگ زالزالک عصاره

Source:sfgate | Updated: Aug 22, 2016

زالزالک عصاره

نام های رایج: زالزالک زالزالک انگلیسی harthorne, دست چپ رفتن هاوثورن

نام لاتین: زالزالک مزرعه (که به مصرف oxyacantha)، مصرف monogyna

زالزالک خاردار، گلدهی درختچه یا درخت کوچک از خانواده گل سرخ است. گونه زالزالک در اینجا مورد بحث بومی مناطق شمالی اروپا و رشد در سراسر جهان.

از لحاظ تاریخی، زالزالک میوه برای بیماری های قلبی از قرن اول استفاده شده است. این نیز استفاده شده است برای مشکلات گوارشی و کلیوی است. اخیرا, برگ زالزالک و گل به عنوان قوم یا سنتی درمان برای نارسایی قلبی، ضعف عضله قلب است که مانع از قلب پمپاژ خون به اندازه کافی برای بقیه بدن است که می تواند منجر به خستگی و محدودیت فعالیت های فیزیکی استفاده می شود. زالزالک نیز برای سایر شرایط قلب از جمله علایم بیماری عروق کرونر (مانند آنژین) استفاده می شود.

برگ زالزالک و گل را به عصاره های مایع، معمولا با آب و الکل استفاده می شود. عصاره های خشک را می توان به قرص و کپسول قرار داده است.

برخی از فواید اصلی از زالزالک عصاره برگ

آنتی اکسیدان ها

زالزالک حاوی تعدادی از ترکیبات فلاونوئيدی است که ممکن است مفید برای درمان و پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی با توجه به دانشگاه مریلند مرکز پزشکی. به ویژه آن دارای سطوح بالای quercetin و پروآنتوسیانیدین oligomeric یا OPCs که خنثی کردن رادیکال های آزاد است که می تواند آسیب سلول و تشکیل پلاک های شریانی یا atherogenesis. مطالعه آزمايشگاهي حیوانات منتشر شده در شماره مارس 2011 andquot; چین چینی مفردات Medicaandquot سمنان که چهار هفته مكمل زالزالک ناشی از تغییرات است که نویسنده به آن andquot توت زالزالک به رهبری; inhibitandquot می تواند در بر داشت; atherogenesis. مطالعات مورد نیاز برای تایید این نتایج اولیه.

نارسایی احتقانی قلب

زالزالک با موفقیت درمان خفیف تا متوسط نارسایی احتقانی قلب در مطالعات متعدد قابل اعتماد، با توجه به دانشگاه نیویورک Langone مرکز پزشکی استفاده شده است. بررسی 10 قبلا منتشر شده مطالعات که در شماره ژانویه 2008 andquot; پایگاه کوکران سیستماتیک Reviewsandquot; که مکمل زالزالک در رابطه با درمان متعارف کاهش مصرف اکسیژن و تحمل ورزش افزايش يافت. شرکت کنندگان در مطالعه همچنین گزارش کمتر تنگی نفس و خستگی با مصرف مکمل زالزالک. محققان به این نتیجه رسیدند که زالزالک را نشان می دهد پتانسیل برای سود قابل توجهی در درمان نارسایی قلبی مزمن.

کلسترول

پایین آوردن کلسترول اثرات زالزالک است ممکن است به علت herband #39; توانایی برای افزایش liverand #39; s جذب لیپوپروتئین با چگالی پایین یا LDL کلسترول به گفته دكتر واتسون، بررسی های کتاب andquot; طب گیاهی در Practice.andquot باليني; مطالعه آزمايشگاهي حیوانات منتشر شده در شماره ژوئیه 2012 مجله andquot; باشگاه مکمل و طب جایگزین, andquot; که مکمل با زالزالک برگ و گل قابل توجهی کاهش کلسترول در بر داشت. مطالعات مورد نیاز برای تایید این نتایج اولیه.


ملاحظات

زالزالک پوستی و تهوع و سردرد و طپش قلب و سرگیجه ممکن است عوارض جانبی. دوزهای بالا ممکن است وادار کردن فشار خون یا ضربان قلب نامنظم. زالزالک نیز می تواند اثر برخی از داروهای قلبی را افزایش می دهد و تداخل با دیگران. دکتر خود مشورت کنید قبل از مصرف زالزالک برای درمان یک وضعیت سلامت. در حالی که شما در حال مصرف زالزالک، علاوه بر این، اجتناب از مصرف گیاهان دیگر که بر عملکرد قلب مانند کولا و زنجبیل و همسر یا shepherdand #39; s کیف پول. زالزالک را باید باردار و زنان شیرده و کودکان زیر 12 سال.


مراجع

http://healthyeating.sfgate.com/health-benefits-hawthorn-extract-5211.html

https://nccih.nih.gov/health/hawthorn


پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه