مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

پنجه شیطان ریشه دانش پودر & پس زمینه

Source: | Updated: Jul 29, 2016

چیست Deviland #39; s پنجه

Deviland #39; s پنجه بومی آفریقای شرقی و جنوبی به طور خاص در بر داشت در نامیبیا بوتسوانا و اکثر برجسته در آفریقای جنوبی است. شامل نام مترادف دیگر برای این گیاه در زبان انگلیسی "عنکبوتی چوب" و "گیاه پنجه نرم". در مراتع به خوبی رشد می کند و تمایل به محصول کنار جاده و در مناطقی که گیاهان دیگر پاک شده اند. نام متمایز آن می آید از ظاهر عجیب و غریب آن با اشاره به کپسول داخلی میوه که در انتهای آن باز تقسیم می کند. این طول می کشد در ظاهر دو شاخ منحنی یا پنجه. ریشه deviland #39; پنجه ها پس از آنها خرد شده و اجازه به مدت حداقل 3 روز در آفتاب خشک استفاده می شود خواص درمانی. Deviland #39; s پنجه است یکی از bitterest از همه گیاهان ساخت محرک دستگاه گوارش بسیار خوب.

نام های دیگر

پنجه شیاطین, Deviland #39; s ریشه پنجه Garra دل دیابلو گیاه پنجه نرم Griffe du Diable Harpagophyti مبنا، Harpagophytum، Harpagophytum procumbens Harpagophytum zeyheri د راسین Griffe du Diable ویندهوک د راسین، Teufelskrallenwurzel، Uncaria procumbens، چوب عنکبوتی.

با استفاده از دارویی و موارد مصرف

استئوآرتريت

مطالعات متعدد نشان می دهد که مصرف deviland #39; s چنگال برای 8 تا 12 هفته می تواند کاهش درد و بهبود عملکرد فیزیکی در افراد مبتلا به استئوآرتريت. یک مطالعه 4 ماه 122 افراد مبتلا به آرتروز زانو و مفصل ران در مقایسه با deviland #39; پنجه ها و دارو های پیشرو اروپایی برای تسکین درد. مردم که در زمان deviland #39; s پنجه بود درد به همان اندازه به عنوان کسانی که در زمان دارو. کسانی که در زمان deviland #39; s پنجه حال عوارض جانبی کمتر و کمتری بین برنده های درد در طول مطالعه مورد نیاز.

تجزیه و تحلیل از 14 مطالعات با استفاده از deviland #39؛ پنجه ها برای درمان آرتریت در بر داشت که تحصیلات عالی کیفیت نشان داد deviland #39; پنجه ها ممکن است به تسکین درد مفاصل. و بررسی 12 مطالعات با استفاده از deviland #39; s پنجه پنجه ها برای درمان ورم مفاصل یا درد کمر یافت deviland که #39 حداقل متوسط برای مفاصل ستون فقرات و مفصل ران و زانو موثر است.

درد پشت و گردن

شواهد مقدماتی نشان می دهد که deviland #39; s پنجه ممکن است کمک به تسکین درد کمر و گردن. در یک مطالعه کوچک از 63 نفر با خفیف تا متوسط پشت گردن یا شانه درد مصرف عصاره استاندارد شده deviland #39; s پنجه برای 4 هفته ارائه متوسط تسکین درد عضلانی. در یک مطالعه بزرگتر از 197 مردان و زنان مبتلا به درد مزمن کمر، کسانی که در زمان deviland #39; s پنجه گفت هر روز به مدت یک ماه آنها بود کمتر درد و مسکن ها کمتر از کسانی که دارونما در زمان مورد نیاز.

54-هفته مطالعه در مقایسه با 38 نفر است که در زمان deviland #39; s پنجه با ۳۵ تن است که در زمان درد مسکن rofecoxib (Vioxx). اينها deviland #39؛ پنجه ها کار می کرد و همچنین Vioxx برای از بین بردن درد. زیرا باعث افزایش خطر ابتلا به مشکلات قلبی در غذا و داروی آمریکا (FDA) زمان Vioxx بازار،.

سایر کاربردها

بسیاری از herbalists حرفه ای نشان می دهد که deviland #39; s پنجه می تواند کمک به درمان ناراحتی معده، از دست دادن اشتها و سردرد و آلرژی و تب. داروهای موضعی deviland #39; پنجه ها نیز به پوست التیام زخم، زخم ها، جوش و ضایعات پوست اعمال می شود. با این حال، هنوز وجود دارد هر گونه مطالعات علمی قطعی است که نشان می دهد با استفاده از deviland #39; s پنجه به درمان این بیماری موثر است.

دوزDeviland #39; s کلاو پودر ریشه

اگر با استفاده از فرم پودر پنجه شیطان 1 قاشق غذا خوری از آن را به خوراک اسب خود را 2 بار در روز اضافه کنید. این 2 قاشق غذا خوری دو روز اگر لازم شود می تواند به افزایش. پنجه شیطان باید داده برای دیگر از 1 هفته.

اگر شما استفاده از قطع ریشه جوش 1 قاشق غذا خوری از ریشه خشک شده را در 2 فنجان آب به مدت 10-15 دقیقه اجازه دهید سرد و بسیاری را به خوراک اسب خود را اضافه کنید.

استفاده از پنجه شیطان در دوز قاشق دو بار در روز و اگر 2 قاشق غذا خوری دو بار در روز باشد می تواند به افزایش مورد نیاز. این نه در این سرعت برای بیش از یک هفته باید داده شود.


برخی از عوارض جانبی و ایمنی هنگام گرفتن Deviland #39; s کلاو مکمل مرتبط.

پنجه شیطان احتمالا امن برای بیشتر بزرگسالان هنگام گرفته دهان در دوزهای مناسب برای تا یک سال است. شايعترين عارضه جانبي اسهال است. حدود 8 درصد از مردم شرکت در یک پژوهش مطالعه توسعه اسهال. سایر عوارض جانبی عبارتند از: تهوع، استفراغ، دل درد، سردرد، زنگ در گوش و از دست دادن اشتها و از دست دادن طعم و مزه. آن نیز واکنش های آلرژیک پوستی، مشکلات قاعدگی و تغییرات در فشار خون می شود.

با این حال، به اندازه کافی شناخته شده درباره امنیت با استفاده از چنگال شیطان بلند مدت و یا استفاده از آن را به پوست.

مراجع:http://www.herbs2000.com/herbs/herbs_devils_claw.htm

https://medlineplus.gov/druginfo/natural/984.html

http://umm.edu/health/medical/altmed/herb/devils-claw
فروش Deviland #39; s پودر پنجه:http://www.apexnature.com/devils-claw-powder

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه