مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

Knowledge
صفحه اصلی > دانش > محتوای

فواید عصاره خار شیر

Source: | Updated: Nov 17, 2015

مزایای اصلی برخی از خارپنبه استخراج سیلیمارین و سيليبين

1) کبد میل

خارپنبه کمک می کند تا با کلی مشکلات کبدی یرقان (که می شود پوست تغییر رنگ زرد/که) از جمله کبدی درد و تورم. براساس رمان "یک زمین مرجع گیاهی" فلاونوئیدها در شیر خار دانه اضافه کردن به معني کبد بازسازی و حفظ کیفیت در سایر نقاط خار. فلاونوئیدها نتایج عمیق بر روی سیستم ایمنی بدن است، بنابراین تقویت توانایی بدن را برای مقاومت در برابر بیماری داشته باشد. آنها کمک غشای سلولی تثبیت و کنترل عملکرد سلول. خار به فکر نیز به مشکلات زیر مفید باشد: هپاتیت حاد ویروسی بیماری های متابولیک مستمر مداوم هپاتیت و سیروز کبد.

2) سرطان

برخی از تحقیقات اولیه به گیاه نیز نشان می دهد که مارين در شیر خار ممکن است اثرات ضد سرطان است. کیفیت آنتی اکسیدان قوی است و مهار رشد پستان و پروستات انسان و سلول های سرطانی دهانه رحم در لوله های آزمایش ثابت شده است. مطالعات بیشتر نیاز به معلوم است که آیا گیاه کارآمد یا امن برای افراد مبتلا به این نوع سرطان است.

3) کلسترول خون

یک مطالعه حیوانات کشف شده که مارين (ترکیب موثر در خار) موثر کاهش کلسترول مواد مخدر probucol، با امتیاز قابل ملاحظه ای بالا بردن کلسترول HDL کار می کرد. مطالعات بیشتر در افراد مورد نیاز هستند.

4) سنگ های صفراوی و کیسه صفرا

مارين ذکر شده در بالا است که داخل شیر خار می تواند بالا بردن حلالیت صفرا که گردش خون آن را تشویق می کند. هنگامی که شما نیاز به جلوگیری یا درمان سنگ های صفراوی این می تواند بسیار مفید است. سنگ های صفراوی بسیار کمتر احتمال دارد به شکل است هنگامی که صفرا گردش خون بهتر است. محققان نشان می دهد که استفاده معمول از خار شیر ممکن است منجر به کاهش قابل توجه سطح کلسترول صفرا است.

5) چاقی

تعداد کمی از مردم عملكرد كبدي در کاهش چربی را تشخیص می دهد. بهبود عملکرد کبد اغلب در تقریبا تمام برنامه های کاهش وزن گرفته است. کبد قابل توجهی برای تصفیه خون و metabolizing چربی در بدن است. به عنوان کبد امکان استفاده شده است افزایش یافته است silymarin, چربی می تواند تا سریعتر متابولیزه شدن پایان. این به این معنی که در نتیجه آن بسیار ساده تر برای همه ما را به از دست دادن وزن است.

6) پوست

پوست یک ارگان ضروری برای پاکسازی و بزرگترین ارگان در بدن است. پسوریازیس قرار است به دلیل وجود سموم خاص در داخل جریان خون ما رخ می دهد. چند بیت از شواهد نشان می دهد خطر ابتلا به پسوریازیس به عنوان اتصال بالقوه به عملکرد غیر طبیعی کبد وجود دارد. بنابراین، در نتیجه کمک به کبد یکی از مزایای خار که آن پوست به سالم از طریق افزایش عملکرد کبد کمک می کند.

اوج را خار عصاره می تواند 80% silymarin و 90% سيليبين متناسب و مورد استفاده از عصاره خار شیر، بیشتر از زمان, آن به محصولات مراقبت از سلامت به عنوان اصلی supplement.welcome گیاهی به ما مراجعه کنید، اگر شما هر گونه سوال در مورد ما خار عصاره می تواند اضافه شود.

پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه