مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

عصاره ریشه گون برای درمان دیابت

عصاره ریشه گون برای درمان دیابت

نام محصول: گون استخراج نام لاتین: membranaceus گون Bge. قسمت مورد استفاده: ریشه مشخصات موجود: 10% ~ 98% توسط HPLC

چت کن
Products Details

اقدامات دارویی

این عملکرد ایمنی افزایش و بالا بردن انرژی مقاوم در برابر خستگی، مقاومت در برابر جهش، محافظت از کبد و مهار استئوکلاست. پلی گون است اثر کاهنده چربی خون است که باعث کاهش کلسترول و تری گلیسیرید و لیپوپروتئین با چگالی بالا را افزایش می دهد; می تواند جلوگیری و درمان بيماري هاي قلبي و عروقي مغز مانند آترواسکلروز و بیماری عروق کرونر و بیماری عروق محیطی و چربي صبر کنید. Astragaloside چهارم است اثر قابل توجهی در کاهش قند خون، گلیکوزیله هموگلوبین و ادرار پروتئین، که سنین در قشر کلیه و سرم نشان astragaloside که اثر ضد اکسیداسیون و aldose ردوکتاز را مهار و مانع کاهش می دهد غشاء mesangial. تکثير سلولی، کاهش نقش هیپرتروفی کلیه. آماده سازی دهان را می توان با اضافه کردن پر کننده مناسب به astragaloside که مورد استفاده برای پیشگیری و درمان نفروپاتي ديابتي تهیه می شود.


اثر بخشی

1. عوارض جانبی شیمی درمانی را کاهش دهد. عصاره گون می تواند اداره صورت داخل وریدی (صورت داخل وریدی) یا مخلوطی حاوی عصاره xanthine به تهوع، استفراغ، اسهال، و myelosuppression مربوط به شیمی درمانی را کاهش می دهد.

2. دیابت. به عنوان ترکیب ممکن است کمک به كنترل قند خون و سطح انسولین در بیماران دیابتی مطالعات اولیه نشان داده اند که تجویز خوراکی membranaceus گون و دیگر طب سنتی چینی.

3-فصلی آلرژی. دهان دولت از 160 ميلي گرم عصاره Scutellariae پایه ای در روز به مدت 3 تا 6 هفته بهبود علائم مانند آبریزش بینی، عطسه در بیماران مبتلا به آلرژی فصلی و خارش.

4. نامنظم قاعدگی (یائسگی). مطالعات اولیه نشان داده اند که عصاره خوراکی گون membranaceus برای بهبود نظم چرخه قاعدگی در زنان با قاعدگی نامنظم کمک می کند.

5. درد قفسه سینه (آنژین). دهان دولت 20 گرم گون membranaceus سه بار در روز به مدت 2 هفته می تواند عملکرد قلب در بيماران مبتلا به درد قفسه سینه را بهبود بخشد.

6. مغز استخوان سلول های خونی جدید (آنمی آپلاستیک) فاقد. از طریق مطالعات انسانی stanozolol عصاره و استروئید تزریقی xanthine می تواند علائم و شمارش سلول های خون، نه فقط استفاده از استروئید به تنهایی در بیماران مبتلا به کم خونی آپلاستیک را بهبود بخشد.

7. آسم. ترکیب گون membranaceus عصاره, عصاره چای سرچماقی ها، Shouwu لاله واژگون و گون membranaceus عصاره علائم آسم قابل توجهی بهبود یافته پس از 3 ماه.

8. سندرم خستگی مزمن: برخی از محصولات حاوی مواد تشکیل دهنده membranaceus گون می تواند خستگی بیماران مبتلا به سندرم خستگی مزمن را کاهش دهد. با این حال، نه همه دوز به نظر می رسد موثر باشد. علاوه بر این، این است که مشخص نیست که آیا این سود به علت اثر عصاره گون است.

9 اسکار-كبد (سیروز). مطالعات اولیه نشان داده اند که ترکیبی از تزریق داخل وریدی xanthine و مریم miltiorrhiza تا 90 روز در هر روز ممکن است عملکرد کبد در بیماران مبتلا به سیروز را بهبود بخشد. خیلی زود می دانیم که بهبود گون مریم گلی یا ترکیب آن است.

10. نارسایی قلبی. Xanthine خوراکی عصاره تا 20 روز می تواند برخی از علائم نارسايي قلبي را بهبود بخشد. با این حال، برخی از مردم نشان داده اند که عصاره گون membranaceus کمتر موثر از مواد مخدر سنتی به نظر می رسد.

11. دیابت. Xanthine خوراکی عصاره تا 4 ماه می تواند قندخون ناشتا و قند خون در بيماران ديابتي را بهبود بخشد. Xanthine خوراکی عصاره به نظر می رسد برای بهبود این نتیجه بیشتر از تزریق داخل وریدی. عصاره xanthine خوراکی نیز می تواند بهبود اثر انسولین را در بدن از طریق saponin من.

12. چشم انداز مشکلات ناشي از ديابت (رتینوپاتی). این نوع از جمعیت گرفتن مراقبت های بهداشتی محصولات گون حاوی عصاره تا 10 ماه ممکن است دید برخی از افراد مبتلا به اختلال بصری را بهبود بخشد.

Hot Tags: عصاره ریشه گون برای درمان دیابت, چین, کارخانه, تولید کنندگان عمده فروشی ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو
پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل:info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه