مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

عصاره غده ریشه Rehmannia چسب

عصاره غده ریشه Rehmannia چسب

مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود یکی از کارخانجات اصلی و برجسته چین پایه rehmanniae عصاره مجهز حرفه ای کارخانه به عمده فروشی ارزان پایه عصاره rehmanniae است rehmannia چسب ریشه عصاره غده catalpol 98%، هوانگ دی شو عصاره مبنا rehmanniae عصاره 10:1 از ما. مختصر...

چت کن
Products Details

شرح

پلی Rehmannia B موجود در Rehmannia قرار گرفت در حفظ ثبات بدن درگیر است و واضح جلوه های ضد تومور و می تواند موجب تکثیر سلول های ایمنی در بدن و افزایش توانایی خود را برای کشتن سلول های تومور. Rehmannia همچنین هورمون سوخت و ساز بدن، کاهش قند خون، ضد پیری و آرام بخشی، diuresis و به همین ترتیب تنظیم. اگر چه قرار گرفت Rehmannia سرشار از مواد مغذی مهم به دلیل ماهیت قرار گرفت Rehmannia که مانع هضم است. هر کسی که با ضعف معده و طحال، چی ایستایی، خلط و نفخ و کمتر خوردن خودداری شود.

Rehmannia قرار گرفت که به خشک rehmannia شیرین و تلخ و سرد است. عوارض پاکسازی حرارت و خنک کننده خون، تغذیه یین و ترویج مایع است و پزشکی پاکسازی حرارت و خنک کننده است. برای گرم شدن بیماری، خون، خشکی دهان، زبان و یا قرمز، و غیره، مانند Qingying جوشاندن استفاده می شود; برای گرم کردن در حالت سکون خون خون استفراغ خون، خون در ادرار، خونریزی رحم و دیگر علائم مانند قرص Sisheng کرگدن Rehmanniae Debrach; برای تب، یین، خشکی دهان و یا تشنگی و polydipsia مانند polydipsia و polydipsia مانند Yiwei تنگ Yuquansan; آن بسیار داغ است و درد بیضه و علل یبوست در روده مانند سوپ.


مزایای استفاده

دور پاکسازی حرارت و خنک کننده خون. طعم و مزه تلخی سرد و خون، به خون پاک و خون گرم. هيپرترمي تشنگی و قرمزی زبان مانند چینگ یانگ جوشاندن استفاده می شود. علاوه بر این، محصول اثر خونریزی از طریق خون خنک کننده است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بیماری های خونریزی دهنده مختلف حرارت خون.

یین moistening خشکی و تولید بزاق. این است که برای مرحله بعد از بیماری تب و برای کسانی که از شر گرما رنج می برند استفاده می شود. علاوه بر این، محصول تغذیه یین و دور گرما را پاک کردن. معمولا برای درمان بیماران تشنه سرگیجه و سرگیجه با کمبود یین و آتش حرارت استفاده می شود.

Hot Tags: استخراج چسب rehmannia ریشه غده، چین، تولید کنندگان، عمده فروشی، کارخانه ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو
پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل: info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه