مدرسه بیلیونرها زیست فناوری با مسئولیت محدود

محصولات & خدمات

پلی ساکاریدهای 40% عصاره قارچ Shitake

پلی ساکاریدهای 40% عصاره قارچ Shitake

توضیحات غذایی و دارویی قارچ. برای مدت طولانی مردم اند که قارچ می تواند افزایش انرژی خود را, درمان سرماخوردگی و حذف انگل روده ای را باور ندارند. قارچ حاوی چربی کربوهیدرات پروتئین، فیبر ویتامین ها و مواد معدنی. با این حال، اجزاء مهم است...

چت کن
Products Details

شرح

شناخته شده به عنوان مواد غذایی و دارویی قارچ. برای مدت طولانی مردم اند که قارچ می تواند افزایش انرژی خود را, درمان سرماخوردگی و حذف انگل روده ای را باور ندارند. قارچ حاوی چربی کربوهیدرات پروتئین، فیبر ویتامین ها و مواد معدنی. با این حال، عنصر کلیدی آن پلی به نام است. از دانه خرد شده قارچ که غنی از پلی ساکاریدهای و ليگنين استخراج است. پس از خرد کردن عفونت­زايي آنها به وسيله هپاتيت B کاهش ممکن است با استفاده از دانه که به نظر می رسد قبل از رشد قارچ پوشش بالا و ساقه خرد شده قارچ محصولات تولید شده.


ارزش غذایی

بیش از 10 نوع از قارچ، قارچ، 7 نوع مواد ضروری مثل شريان، لیزین، فنیل آلانین، متيونين، علوفه و پرولين، و ویتامین B1، B2، ص و نمک های معدنی و فیبر های درشت از جمله وجود دارد و غیره.


ارزش سلامت

1-قارچ حاوی اسيدهای چرب بسیار بالا می باشد. علاوه بر حاوی ergosterol استرول ها نیز وجود دارد، به خصوص مقدار زیادی از ergosterol می تواند تبدیل به ویتامین D است که در اثر تقويت بدن در برابر بیماری ها و پیشگیری از سرماخوردگی است;

2. منظم مصرف قارچ برای جلوگیری از بدن کمبود ویتامین D ناشی از فسفر خون خون اختلالات متابولیسم کلسیم ناشی از نرمی استخوان (به خصوص کودکان)، می توانید جلوگیری از غشاء مخاطی مختلف و التهاب پوست;

3 قارچ هم آدنین و کولین، می توانید جلوگیری از سیروز و رگها;

4 قارچ همچنین حاوی اسید بوتیریک اکسيداز، اثر کاهش فشار خون است.

5 تفکیک مواد پایین آورنده کلسترول سرم در قارچ قارچ.


نرم افزار

مواد تشکیل دهنده فعال موثر است استخراج شده از انتخاب شده قارچ fruiting بدن است. عطر معطر غنی تغذیه و اثرات قابل توجه است. می تواند به عنوان مواد اولیه برای محصولات بهداشتی مختلف مواد غذایی و چاشنی استفاده شود.


اثر بخشی

1. این سیستم ایمنی و ضد تومور است: آن را ترویج مقررات انسان عملکرد سیستم ایمنی بدن سلول های T، شکل گیری آنتی بادی های تحریک و فعال شدن ماکروفاژها، و کاهش می دهد توانایی متیل cholestyr برای القاء تومور, پس از آن قوی سلول های سرطانی. مهار. شناخته شده به عنوان "طرح وابران" در ایمونولوژی، آن را به اعمال ضد تومور بالینی و در انسان، این می تواند افزایش سنتز DNA و تولید پروتئین های ایمنی محیطی مونوسيت.

2. سم زدایی از کبد و کبد: آن می تواند به میزان قابل توجهی کاهش ارتفاع ALT ناشی از CC l4 thio و پردنيزولون، می تواند کاهش محتوای گلیکوژن کبدی در آسیب کبد CCl4 میگیرد، و تابع حفاظت از کبد و سم زدایی است.

3-قارچ نیز شامل دو رشته، که ناشی می شود و توانایی های ضد ویروسی. عصاره قارچ اثر تجمع ضد پلاکت.

Hot Tags: 40% پلی ساکاریدهای استخراج قارچ shitake، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو
پرس و جو
تماس با ما
آدرس: شماره 6 4 Zhangba جاده شیان منطقه فناوری شیان 710077 چین.
تلفن: +86 (29) 8860 1330
فکس: +86(29) 8860 9131
ایمیل: info@apex-bio.com
صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات & خدمات | اخبار | دانش | کنترل کیفیت | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه